پارسی بلاگ

دیروز که به پژواک سری زدم دیدم مطلبی راجع به پارسی بلاگ نوشته که مطلب جالب و کاملی هم بود، و منم سریع رفتم و پاپیون بلاگ رو اونجا هم ثبت نام کردم تا هم اینکه این Domin رو اونجا هم داشته باشم و هم خودم امکانات این سرویس وبلاگ نویسی رو آزمایش کنم. همونطور که پژواک هم نوشته، سیستم مدیریت وبلاگ در پارسی بلاگ شبیه به پرشین بلاگ هست ولی از امکانات بیشتری نسبت به پرشین بلاگ برخورداره که کار رو برای یک وبلاگ نویس راحت کرده! مثلا در پارسی بلاگ شما نیاز به شمارنده یا کنتور ندارین و همچنین امکان جستجوی مطالب و فرم اشتراک در وبلاگ هم بهش اضافه شده و دیگه اینکه اگر کسی برای یکی از پستهای شما نظری بزاره پارسی بلاگ میتونه شما رو از طریق ایمیل با خبر کنه و امکان دیگه ای هم که به تقلید از بلاگر، گزاشته شده پروفایل یا شناسنامه نویسنده وبلاگ هست، بدین صورت که شما اطلاعات خودتون رو وارد میکنید و سپس بازدید کننده وبلاگ شما میتونه او اطلاعات رو ببینه و با نویسنده بیشتر اشنا بشه. در کل امکاناتی که در پارسی بلاگ گزاشته شده تا به حال به صورت اماده در سیستم های وبلاگ نویسی دیگری وجود نداشته و وبلاگ نویس شخصا باید برای گزاشتن این امکانات اقدام میکرد. برای اینکه بطور کامل با مزایا و امکانات پارسی بلاگ اشنا بشین به این صفحه سری بزنید تا با امکاناتی که در همه قالبهای پارسی بلاگ بطور پیش فرض گزاشته شده آشنا بشین.
ولی به نظر من هیچ سیستمی برای وبلاگ نویسی بهتر از بلاگر نیست، تنها نقصی که داره از نظر من نداشتن سیستم نظرخواهی میتونه باشه، اگه نظرخواهی هم بهش اضافه میکردن دیگه هیچ مشکل و نقصی نداشت.
نظر شما چیه؟
————————————————-
دوستانی که مایل اند از اپدیت شدن پاپیون بلاگ توسط ایمیل مطلع گردند، میتوانند در خبرنامه وبلاگ عضو شوند. ایمیلهای خبرنامه فقط یک بار و ان هم هنگام اپدیت شدن وبلاگ به دست شما میرسد.
با تشکر

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *